آذرخودرو در هفته دوم سوپرلیگ کاراته شرکت نمی‌کند

مهدی کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم کاراته آذرخودروی قم قرار بود روز جمعه ۳ بهمن در هفته دوم سوپرلیگ کاراته کشور روی تاتامی برود اما به دلیل حضور ۳ کاراته کای این تیم در مسابقات بین المللی، مسابقه این تیم به تعویق افتاد.

وی افزود: محمد شایگان در مسابقات جایزه بزرگ امارات حضور پیدا کرده است و امیر مهدی‌زاده و حسین سمندر نیز در مسابقات کاپ آزاد فرانسه شرکت کرده‌اند و بر اساس درخواست باشگاه آذرخودرو و موافقت فدراسیون کاراته، مقرر شد مسابقه آذرخودرو در این هفته به تعویق بیفتد.

سرپرست تیم کاراته آذرخودروی قم گفت: هفته سوم سوپرلیگ کاراته قرار است روز ۱۷ بهمن برگزار شود که برای برگزاری این مسابقات در قم و کسب میزبانی به فدراسیون کاراته در خواست داده‌ایم و قرار است نتیجه درخواست ما تا چند روز آینده اعلام شود.

کریمی درباره حمایت آذرخودرو از نماینده کاراته قم در سوپرلیگ بیان داشت: شرکت آذرخودرو و مالک آن حبیب آذریار، امسال نیز همانند سال گذشته حمایت بسیار خوبی از تیم کاراته داشته است و در جریان هستم که وی علاوه بر کاراته، به تعهداتش در قبال باشگاه صبای قم نیز عمل می‌کند.

وی عنوان کرد: سرمایه گذاران بخش خصوصی ورزش باید مورد حمایت مسئولان قرار بگیرند البته سید حسین رضوی معاون استاندار قم، حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان قم و نمایندگان قم در قم تاکنون گام‌های مهمی در حمایت از بخش خصوصی ورزش برداشته‌اند.

سرپرست تیم کاراته آذرخودروی قم با رد زمزمه‌ها پیرامون عدم حمایت مالی مالک آذرخودرو از تیم کاراته گفت: نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا نشات گرفته اما وی تاکنون حمایت کاملی از تیم داشته و اگر این صحبت‌ها در مورد مسائل مالی قرارداد‌ها باشد، باید بگویم که قرار نیست قسط اول قرارداد پیش از آغاز فصل پرداخت شود و معمولا قسط اول را در نیم فصل پرداخت می‌کنیم.

کریمی افزود: پس از برگزاری هفته نخست، امروز توانستیم تیم را به طور کامل ببندیم چنان که هادی داوود آبادی و سامان حیدری آسیب دیده بودند که در یک وزن جای خالی داشتیم که نفرات مورد نظرمان را جذب کردیم.

وی ابراز کرد: برای تکمیل جایگاه‌های خالی تیم در سوپرلیگ فراخوانی در میان کاراته کاهای بومی اعلام کردیم تا مسابقه‌ای انتخابی برگزار کنیم اما کسی در این فراخوان ثبت نام نکرد و کاراته کاهای مدنظرمان را بدون مسابقه انتخابی جذب کردیم.

سرپرست تیم کاراته آذرخودروی قم تصریح کرد: سیاست آذرخودرو از ابتدای آغاز فعالیت در سوپرلیگ بر مبنای بومی سازی استوار بوده و حتی به کاراته ماهای قمی اعلام کرده‌ایم که تعدادی از آن‌ها می‌توانند در هفته یک جلسه در کنار تیم آذرخودرو و قهرمانان بین المللی آن تمرین کنند.

کریمی خاطرنشان کرد: امیدوارم میزبانی ما در هفته سوم مورد تایید فدراسیون قرار بگیرد و به احتمال فراوان در هفته سوم باید با تیم دانشگاه آزاد اسلامی مسابقه دهیم در حالی که این تیم جدی‌ترین حریف ما برای کسب عنوان قهرمانی ��وپرلیگ است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه