آدم ربایی اتهام جدید ملی پوش ایرانی در امارات

9301-2s738

پس از اینکه رسانه های تایلند مدعی شدند ملی پوش ایرانی به جرم ارتکاب قتل بازداشت شده حالا خبر رسیده اتهام وی ربودن یک تاجر در امارات است.

در حالی‌که عنوان می‌شد ‌رحمت ‌اسدی، ملی‌پوش پینت‌بال ایران به‌خاطر اتهام به قتل، تحویل پلیس امارات شده اما دیروز خبرگزاری رویترز مدعی شد طبق اعلام یک منبع رسمی در امارات، این ورزشکار ایرانی به جرم دست داشتن در ربودن یک تاجر انگلیسی ایرانی‌تبار به زودی محاکمه می‌شود.

رحمت اسدی، مظنون ایرانی در ارتباط با اتهام ربایش عباس یزدی تاجر ایرانی‌تبار انگلیسی در ژوئن گذشته، در امارات محاکمه خواهد شد. مقامات اماراتی پیشتر در ژانویه اعلام کرده بودند که ۳ ایرانی مظنون به مشارکت در این آدم‌ربایی را بازداشت کرده‌اند.

منابع رسمی امارات شنبه اعلام کردند اسدی که در لیست قرمز اینترپل قرار داشته، چهارمین مظنون به دست داشتن در این آدم‌ربایی است و قرار است مورد محاکمه قرار گیرد.

رحمت ‌اسدی از ملی‌پوشان تیم پینت‌بال ایران و همچنین از بازیکنان تیم پینت‌بال داتیس است که برای شرکت در بازی‌های قهرمانی آسیا عازم تایلند شده بود که نیروهای امنیتی این کشور با مراجعه به هتل محل اقامت بازیکنان این تیم بدون‌تفهیم اتهام دستگیر و این ورزشکار ایرانی را به پلیس امارات تحویل دادند.

پیش از این اتفاق رسانه‌های تایلند مدعی شده بودند‌ اسدی به جرم ارتکاب به قتل در امارات بازداشت شده است.‌

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه