آخرین وضعیت قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس

آخرین وضعیت قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مذاکره با بازیکنانی مثل مهدی طارمی ادامه دارد، گفت: به دنبال تامین و جذب بازیکنان موردنظر برانکو ایوانکوویچ هستیم.
 آخرین وضعیت قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس - تصویر 1
 
علی اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت پرسپولیس و نگرانی از شرایط این تیم در فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: بحث نقل و انتقالات دارای ادبیات خاص خودش در فوتبال است. این کار طبق نیاز سرمربی صورت می‌گیرد. سرمربی یک لیست را به باشگاه می‌دهد و بنا به نیاز خودش در پست‌های مختلف بازیکنانی را در نظر می‌گیرد. ما هم به دنبال تامین و جذب این نیروها هستیم تا هر آنچه سرمربی خواسته انجام بدهیم.


به گزارش مهر، وی افزود: بعضی از بازیکنان هم باید جایگزین شوند. ما در حال مذاکره هستیم. بعضی حساسیت‌ها هم هست. البته خیلی از زمان نقل و انتقالات نگذشته و ما فرصت مناسب داریم. ضمن اینکه مذاکرات خود را با نفرات سرمربی انجام داده ایم و در همین ارتباط روز گذشته کمال کامیابی نیا را روز گذشته جذب کردیم.


سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت مهدی طارمی هم یادآور شد: ایشان و خیلی از بازیکنان خوب دیگر یا قراردادشان تمام شده که باید تمدید شود و یا شرایطی در قراردادشان دارن که در حال مذاکره هستیم. نگران نباشید ما سعی می‌کنیم مذاکرات را به نتیجه برسانیم.


طاهری درباره جلسه اش در وزارت ورزش هم گفت: نمی‌دانم منظورتان از جلسه ای که می‌گویید چیست. ما 10 روز پیش برای اولین جلسه هیات مدیره خدمت نصرالله سجادی رفتیم و جلسه برگزار شد. آنجا هم تاکید شد که امسال بتوانیم به دور از حاشیه تیم خوبی داشته باشیم که رضایت هواداران را برآورده کنیم. طبیعتا تعاملاتی با وزارتخانه هست که این امر دارد صورت می‌گیرد.


سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حضور کریم باقری و دیگر دستیاران برانکو هم تاکید کرد: این هم ادبیات خودش را دارد! وقتی که من آمدم فقط مربی بدنساز مورد نظر برانکو قراردادی نداشت. ما قرارداد را تنظیم کردیم و خدمت ایشان دادیم که ان شاءالله امضا می‌شود. کریم باقری هم همچنان در کادر فنی هست و تیم را همراهی می کند.


طاهری در پایان با بیان اینکه جای هیچ نگرانی برای هواداران نیست، به رادیو ورزش گفت: جلسات خوبی را از اواخر هفته گذشته با حضور برانکو و باقری داشتیم. با توجه به مذاکره با بازیکنان، دائم با آنها در ارتباطیم تا بتونیم بازیکنان موردنظر را جذب کنیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه